Džej snima nove pesme pune emocija!

Džej Ramadanovski danas u emisiji kod Lee Kiš na TV Pink demantovao da je izbačen iz diskoteke, ali je najavio i izlazak novog albuma.

Dzej

“Planiram da snimi album sa osam do deset novih pesama. Futa je već nešto počeo da radi. Što se tiče Marine, dovoljno je da dem kod nje i ispričam joj jednu svoju tešku priču, i eto inspiracije za nove hitove“.

“Poslednjih dana se pisalo da sam izbačen iz diskoteke, ali to nije istina. Poštujem novinare, ali ovoga puta mi je sve to zasmetalo. Imam malog unuka, i sve to me sve više pogađa“ – rekao je Džej iskreno.

Autor: Goran, Foto: Facebook

Ukoliko pronađete grešku u tekstu ili želite nešto da dodate, javite nam u komentaru ispod biografije. Ukoliko želite da objavimo biografiju koje još nema na stranici, pošaljite nam e-mail na adresu [email protected].

Komentiraj

*