Tanja Savić: Izgubila sam bitku protiv medija!

Tanja Savić shvatila da je izgubila rat protiv medija i da želi pomirenje. Ona danima plače i nema mira zbog naslova koji izlaze po žutoj štampi.

Tanja Savic (3)

„Okrećem novi list. Ne mogu da ih pobedim nikako. Priznajem da sam doživela poraz od medija, teško mi je ovih dana, plačem… Živ sam čovek, ne mogu da izdržim, već sam pukla. Nisam se lepo izrazila, rekla sam žuta štampa“

“Nisam mislila na sve, već na pojedine medije. Na neke novinarčiće, koji me nerviraju. Nisam mislila na urednike i sve medije… Uostalom, moje je da pevam, ne da pričam“, rekla je Tanja pred kamerama emisije „Glamur“.

Autor:Goran, Foto:Preentscren

Ukoliko pronađete grešku u tekstu ili želite nešto da dodate, javite nam u komentaru ispod biografije. Ukoliko želite da objavimo biografiju koje još nema na stranici, pošaljite nam e-mail na adresu [email protected].

Komentiraj

*